אם אתה משתמש בוואטסאפ אתה יכול לצפות שהמידע שאתה מחליף בצ'אטים לא ייפגע, מכיוון שלא רק הצ'אטים הסודיים של הטלגרם מאובטחים יותר באפליקציה, שכן כל התוכן יכול להיהרס באופן ידני או אוטומטי, מבלי להשאיר עקבות לשולח ו לקבלת הודעות.

זה גם אומר שהתוכן המדויק של הפוסטים שלך לא נראה גלוי לאנשים שמפעילים אף אחד מהיישומים האלה כשהם מתקשרים עם משתמש פרטי אחר

אף מפתח צד שלישי או אפילו מפתח אותות לא יכול לקרוא את ההודעות של המשתמשים שלהם. הוא אינו אוסף כל מידע שעלול להיות משויך אליך וכברירת מחדל מצפין את כל ההודעות שלך בצורה מאובטחת.

למרות שהוא לא אוסף נתונים כמו WhatsApp

הוא אפילו לא מציע שיחות קבוצתיות מוצפנות כמו. WhatsApp או הפרטיות והשקיפות הארגונית של Signal. למרות שהוא מאפשר לך לשוחח בצ'אטים סודיים מוצפנים כברירת מחדל, הוא אינו מציע את אותה הצפנה מקצה לקצה כמו. WhatsApp ו-Signal, כך שהם מאובטחים יותר מאפליקציית הודעות רגילה.

נוסף על כך, הוא מספק באופן בלתי צפוי הצפנת e2e עבור שיחות וידאו בודדות וקבוצתיות – וזה נדיר – עם זאת, הוא אוסף מידע אישי ממשתמשים וכך, אם אתה מוכן להתפשר בתמורה לתכונות הנוספות שהוא מספק, שום דבר כזה.

אני מקווה שזה יבהיר מדוע Signal עדיפה על WhatsApp או Telegram מבחינת איסוף נתוני משתמש אישיים

אנחנו רוצים להפיג כמה שמועות ולהיות ברורים ב-100%, בואו נמשיך להגן על ההודעות הפרטיות שלכם עם הצפנה מקצה לקצה. אולי התשובות הטובות ביותר מחכות בכנפיים. אם בחרת – עבור אפליקציית הודעות מוצפנת בין Signal, Telegram ו-WhatsApp, אל תדאג לגבי שום דבר מלבד Signal.

מניסיוני, טלגרם הרבה יותר טובה מוואטסאפ מכיוון שיש לה תכונות רבות ועדכונים קבועים, בעוד שצרכים אישיים משחקים תפקיד עצום בהחלטה איזו אפליקציית הודעות מיידיות היא הטובה ביותר מבחינת תכונות.

מדיניות הפרטיות החדשה של WhatsApp יצרה אי ודאות רבה בקרב המשתמשים ומשתמשי WhatsApp רבים חיפשו חלופות

אני שמח שטלגרם עברה את 500 מיליון המשתמשים הפעילים בגלל העומס ואנשים החלו לעבור לאפליקציות מסרים מיידיים כמו טלגרם ו-Signal, והביעו את חוסר שביעות הרצון שלהם מוואטסאפ. ובכן, כפי שאתם אולי יודעים, WhatsApp הכריזה על תנאים והגבלות חדשים, שאילץ אנשים להוריד יתר על המידה את Telegram ו- Signal בחיפוש אחר אפליקציות הודעות חלופיות.

בעוד וואטסאפ צוברת נקודות אבטחה באמצעות הצפנה מקצה לקצה

הפיל בחדר הוא שינוי מדיניות הפרטיות המתקרב המחייב את כל משתמשי וואטסאפ לתקשר עם פייסבוק, בין אם הם אוהבים את זה ובין אם לא. בהתחשב בכמות הנתונים שנאספו על ידי WhatsApp ופייסבוק, מובן שמשתמשים רבים המודעים לפרטיות רוצים לגשר על הגשר.

טלגרם מעניקה יותר אבטחה לסביבה הוירטואלית מאשר WhatsApp בכל הנוגע לפרטיות ופרטיות ומאותת הפרטיות של טלגרם הופכת את הסביבה הוירטואלית לבטוחה יותר עבור המשתמשים על ידי הצעת הודעות טקסט וקוליות בחינם

שיחות קוליות ווידאו, שיתוף מדיה ומיקום , מידע על קבצים ומסמכים.

בעוד וואטסאפ מאחסנת הכל במכשיר שלך ומגבילה את השימוש בו

טלגרם משתמשת באחסון בענן כך שתוכל לגשת לשיחות שלך על פני פלטפורמות שונות כפי שהוזכר לעיל ותוכל לשתף בקלות קבצים עד 2GB דרך טלגרם, וזה עצום בהשוואה למגבלה של 100MB של WhatsApp. לטלגרם יש תכונה מיוחדת המאפשרת למשתמשים לאחסן את הקבצים, התמונות, המסמכים וההודעות שלהם בענן.

אחד היתרונות שלו על פני WhatsApp הוא שמלבד היכולת לשתף כל סוג מדיה, הוא מאפשר קבצים בגודל של עד 1.5 GB. אתה יכול למצוא שיתוף קבצים ואפשרויות אחסון בענן ללא הגבלה בטלגרם, אבל WhatsApp נשארת מאחור.

כל הודעות הקבוצה של טלגרם מוצפנות רק בין המכשיר שלך לענן הטלגרם

היסטוריית ההודעות שלך מאוחסנת בענן הטלגרם ואם אתה מעביר את היסטוריית הצ'אט של WhatsApp לטלגרם השיחה גם מאוחסנת בענן שלה. Signal, Telegram ו-WhatsApp משתמשים בהצפנה מקצה לקצה (E2E) בחלקים מהאפליקציה שלהם.

עם אפליקציית טלגרם

פרטיות המשתמש תמיד הייתה בטוחה יותר בין טלגרם לבין. הצפנת וואטסאפ. אפליקציית טלגרם מציעה כבר מזמן הודעות הרס עצמי בהשוואה לחלופות שלה כמו. WhatsApp או Signal. לאחרונה. WhatsApp הציגה "הודעות נעלמות" – אחת התכונות הפופולריות ביותר של טלגרם.

בניגוד לוואטסאפ

כל אחד בצ'אט Signal יכול להתמודד עם הודעות שנעלמות: ניתן להגדיר מגבלת זמן להודעות שנשלחות ליעד אשר יוצגו לתקופה מסוימת והיא תיעלם אוטומטית. וואטסאפ מבטיחה הצפנה בסביבת הצ'אט אך חקירה שנעשתה לאחרונה הראתה כי תוכנות ריגול אוספות משתמשים כנתוני WhatsApp גם ללא ידיעתם.

המאפיינים העיקריים של טלגרם כוללים פונקציית צ'אט

יכולת שיחה קולית ובדומה ליכולת השידור של WhatsApp, לטלגרם יש גם "ערוצים". WhatsApp וטלגרם מציעות גישה מיידית לכלי תקשורת מקוונים, משליחת הודעות חינם ללא הגבלה ועד לשיתוף מגוון נתוני מולטימדיה שכל אחד יכול לגשת אליהם מכל מקום. למרות שלשניהם יש את היתרונות והחסרונות שלהם, באיזו אפליקציה אתה צריך להשתמש לרוב תלוי במה שאתה רוצה שאפליקציית המסרים המיידיים שלך תעשה.

לעוד פרטים מורחבים בנושא של telegram groups כדאי לגשת לאתר lookiapp.com