בבניינים המאכלסים יותר ממחלקה אחת, כל מחלקה מתכננת להתקין את תשתית התקשורת שלה על בסיס המרחב המסוים שהיא תופסת בהשוואה למחלקות האחרות השוכנות בתוך הבניין. עלות התקנת תשתית התקשורת המינימלית המקובלת בבניין (קווי תריסים, צינורות, מרתפי נחושת, נקודות תיחום, ארונות תקשורת, רצפות וכו '). מוערך בכ -6 עד 8 דולר למ"ר של שטח להשכרה.

הדייר מחויב להרחיב את תשתית התקשורת המינימלית המקובלת בבניין (למשל צינורות מגדלים

צינורות, מרתפי נחושת, נקודות תיחום, ארונות תקשורת ורצפות) לאזור העבודה של הדייר. למטרות אלה ולנספח המצורף, תשתית הטלקומוניקציה של הבניינים אינה כוללת מכשירים אלקטרוניים המותקנים באזור התקשורת. הקונסטרוקט מאפשר התקנת כבלי עמוד שדרה והקמת נקודת תיחום אחת עבור נושאי התקשורת המפעילים את הבניין כדי למנוע את הצורך של מפעילי הרשת לנתב את הכבלים שלהם במספר אתרים ברחבי הבניין.

לפרויקט מסוים זה

רכש שירות הציבור קנדה (PSPC) מממן בניית תשתית טלקומוניקציה על ידי התקנת מערכת הוליסטית גמישה מספיק כדי לעמוד במכרזים מרובים, בתנאי שהיא מנוהלת היטב גם לאחר ההתקנה. כבלי עמוד השדרה מונחים מכניסת המפעל לחדר הציוד וחדר התקשורת בתוך הבניין. המבצע ישתמש בנתוני תשתית המותקנים על כבלים סיבים אופטיים במגדלים ניידים, בודקים אנטנות רדיו ומתקינים מרכזיות טלפוניות סטנדרטיות.
בכדי לקרוא פרטים נוספים אודות תשתיות תקשורת וInstallation of telecommunications infrastructure יש לבקר באתר cloudz.co.il

שביל אופקי

הוא הנתיב שנלקח מחדר התקשורת לאזור העבודה להנחת כבלים. חדר התקשורת הוא חלל סגור שבו נמצאים מתקני תקשורת, בהם מחוברים חיבורי כבלים וחיבורים צולבים. שרטוטים ותרשימי כבלים של האזורים המסופקים לחדרי התקשורת מציגים את מיקומם ואת ייעודם של השקעים.

החלק של מערכת כבלי הטלקומוניקציה המשתרע מאזור העבודה לשקע התקשורת (חיבור רוחבי רוחבי) באזור הטלקומוניקציה

שימוש סטנדרטי להשלמת תשתית הטלקומוניקציה, למשל, הוא פריסת סיבים אופטיים. עמוד השדרה החזקים של פס רחב ממספר נותני שירותים בבניין אחד יכולים לעלות בין $ 15 ל- $ 20 לכל רגל מרובע והם מיועדים להתקנה והרחבה ברחבי הבניין.

מסמך זה מספק מידע נוסף על תכנון

בנייה, התקנה, בדיקה וניהול של כבלי תקשורת בקמפוס אוניברסיטת ווטרלו ובמיוחד בקמפוס ווטרלו. למרות שהתעסוקה בענף הטלקומוניקציה צפויה לרדת, תעשיית התקשורת החוטית עדיין מעסיקה את רוב המתקינים והתיקונים של ציוד תקשורת. אנשים אלה עובדים עבור לקוחות מקומיים ועוקבים אחר שעות העבודה, החלקים המשמשים והעלויות שנגרמו. סוגיות המדיניות כוללות גישה לשוק המחובר והלא מחובר, ליברליזציה של שוק שירותי התקשורת כדי לפתוח אותו ולהגביר את התחרות, פיתוח קישורי עמוד שדרה בין-יבשתיים ליצירת מסלולים נוספים בין יבשות וגיוון תעבורת האינטרנט, כגון חגורה אחת. יוזמת דרך אחת בסין והכנסת הרמוניה של תקנים טכניים. מתקיני ותיקוני ציוד תקשורת הם מחלקה בצמרת מכיוון שהם ידועים גם כטכנאי תקשורת, שמקימים ומתחזקים מכשירים המשדרים אותות תקשורת כגון קווי טלפון ונתבי אינטרנט. הם זקוקים לחינוך שנתי באלקטרוניקה, תקשורת, רשתות מחשבים וכו '

אנו מתכננים

מיישמים, מנהלים ובונים מערכות אלחוטיות כדי למקסם את התקשורת שלך. ארגונים יכולים להשתמש בנתוני תשתיות טלקום כדי ליידע את עצמם לגבי ספקיות טלקום, לחפש מיקומים מובילים המבוססים על חיבורי רשת ולהעריך תחומי תמחור ספציפיים. זוהי טעות להישאר עם ספק כדי שהרכיבים יעבדו.