מה זה lead?

באשר לשיווק דיגיטלי, שיווק בדוא"ל עשוי להיחשב "אולד סקול", אך הוא לא מת וזה יכול להיות גם כלי רב עוצמה עבור הדור הנוכחי.

שיווק בדוא"ל הוא בהחלט עדיין אחד הכלים השיווקיים החשובים ביותר בעולם השיווק המקוון, לדברי המומחים זה לא רק כלי שיווקי נהדר למשווקים דיגיטליים, אלא גם יתרון שיווקי עצום לעסק שלך.

בעולם השיווק הדיגיטלי

המושג "לידים" מתייחס ללקוח פוטנציאלי או לקבוצת יעד המעוניינים לקנות את המוצר או השירות שאתה מציע. ליד טוב הוא אדם שגילה עניין במותג, במוצר ו / או בשירות שלך, מה שהופך אותם ללקוחות הפוטנציאליים שלך.

כשאתה מוכר שירותים, זה נעשה קצת יותר קשה לקבוע את עלות הלידים, אבל המשפך השיווקי הוא התהליך שיוצר קשרים עם לקוחות פוטנציאליים (MQL)אשר מגיעים אליכם ומביעים עניין במוצרים ובשירותים של החברה שלכם. והופך אותם ללקוחות משלמים. 

דוא"ל היא אחת הדרכים הטובות ביותר לפנות אל הלידים שלך – כך שנשאלת השאלה איך אפשר להשיג לידים איכותיים שאפשר לפנות אליהם ולהמיר אותם?

קמפיין שיווקי דיגיטלי יעיל חייב לכלול אסטרטגיה יציבה של לידים

כדי להבטיח שלקוחות פוטנציאליים יהפכו ללקוחות. אסטרטגיה מלאה של שיווק דיגיטלי חורגת מפרסום באינטרנט וכרוכה בליווי לקוחות מרגע היכרותם את המתוג שלך עד נקודת הרכישה. אסטרטגיה כזו של שיווק חייבת לכלול תהליך יעיל של יצירת לידים שאוסף את הלידים האיכותיים ביותר.

לדוגמא

כדי להביא אנשים לחברה, למוצר או לשירות שלך, התמקד במינוף משפך השיווק שחל. משפך שיווק הוא התהליך בו לקוחות פוטנציאליים עוברים בתהליך הקנייה שלב אחר שלבמרגע ההיכרות עם המותג ועד לרכישה.

בשלב הראשון הלקוח הפונטציאלי לא מכיר אותך, או מכיר ולא סיפק את פרטיו, בשלב השני הלקוח הפונטציאלי הזין את פרטיו אך אינך יודע עדיין אם הוא מתאים לעסק שלך. השלב השלישי מתחיל ברגע שנוצר ליד והלקוח רלוונטי ונמצא בשוק היעד שלך, אז הוא הופך להיות Lead Leadified Qualified (MQL), וצוות השיווק הדיגיטלי שלך מתחיל לטפח את הליד באמצעות באמצעות קמפיינים שיווקיים באימייל. (אפשר כמובן לפנות אליו גם בשיחת טלפון או צורות תקשורת אחרות). והשלב הרביעי והאחרון הוא השלב בו הליד הופך ללקוח משלם וקנה את השירות או המוצר שלך.

תוכן עניינים

עוד בנושא

אינסטלטור מקצועי איך לבחור?

העסקת שרברב אינה קלה כמו להרים טלפון ולחייג מספר. ישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון בעת העסקת אחד, כגון הניסיון שלהם, הכישורים, ומה הם גובים.

קרא עוד »

פריצת דלתות

מהי דלת? דלתות הן הכניסה למבנים והיציאה ממבנים. דלתות משמשות גם להרחקת מבקרים לא רצויים, כמו חרקים ובעלי חיים. דלת היא מחסום נייד שניתן לפתוח

קרא עוד »

מדידות בתים – איך זה מתבצע?

מהם מונחי מדידה? מדידה היא דרך לכמת את הגודל, המשקל או ההיקף של משהו. מדידות משמשות לעתים קרובות במדע ובהנדסה כדי לכמת כמויות פיזיקליות שהן

קרא עוד »
דילוג לתוכן