למי שמחפש לחסוך בחשבונות החימום שלהם בכל חודש, התקנת דוד שמש במודיעין חדש עשויה להיות רעיון טוב. התקנת דוד שמש בבית או בעסק יכולה להוזיל משמעותית את עלויות חשבון המים החמים. התקנת מערכת סולארית עם דוד שמש בביתכם תאפשר לכם לרתום את עוצמת השמש לכל צורכי המים החמים של הבית שלכם.

דודי שמש זמינים לבתים באקלים חם ולכן האזור שלנו זקוק לשיטה יעילה לחימום מים מכיוון שהאקלים שלנו נשאר חם יחסית. בהתאם לבית שלך ולגורמים אחרים, דוד חשמלי ומשאבת חום יעילה גבוהה עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר עבור דודי מים ייעודיים.
למידע נוסף בנושא של תיקון דוד שמש בעיר מודיעין מומלץ לבדוק ב-

דודי שמש במודיעין קלים יחסית לתחזוקה והם דרך זולה לחמם את המים שבהם אתה משתמש. דוד שמש חדש בדרך כלל יחזיר את העלויות הללו לאורך חייו בחיסכון באנרגיה, וחיסכון זה עשוי בסופו של דבר לגבור על עלות ההתקנה.

עלויות תיקון דודי שמש במודיעין

עלות מערכת דוד שמש פסיבית כשמדובר באנרגיה סולארית ניתן להשתמש בגרסה הפסיבית או האקטיבית בעלות ממוצעת של 4,500 ש"ח עד 12,000 ש"ח. המחיר עבור התקנת מערכות חימום אחרות לבריכה אינו שונה בהרבה, אולם לגרסה הסולארית לא יהיו עלויות שוטפות. חימום ספא או בריכה צפו לשלם 12,000 ש"ח עד 15,000 ש"ח כדי להתקין בריכה עם חימום דוד שמש או תנורי חימום.

עבור מערכות מסוימות ייתכן שיהיה נוח יותר להחליף, להשבית או להסיר את המערכת הסולארית מאשר לתקן אותה. מערכות יכולות להיות מורכבות, ולמרות שתחזוקה בסיסית אפשרית, תיקונים בפועל אינם הרעיון הטוב ביותר. אם יש לך מערכת מסוג זה, בדוק אותה מעת לעת על ידי מומחה לחימום שמש.

הטכנאים שלנו בעלי ניסיון של שנים עם מערכות חימום מים סולאריים ויכולים להתקין ולתקן אותן כך שתוכלו ליהנות ממים חמים סולאריים לאורך שנים בגד אור אנרגיות, למעלה משלושים שנות הכשרה וניסיון אפשרו לנו לעבוד כדי לתקן או להתקין כל מותג או דגם של דוד שמש או חשמל שתרצו להתקין בביתכם במודיעין.

בנוסף לשירותים טכניים והנדסיים גד אור אנרגיות מתמחה ברכיבי מערכת וחומרי גלם ידידותיים לסביבה, כגון מודולי כוח סולארי, ממירי כוח רוח, תחנות כוח הידרואלקטריות, בקרים, ממירים, כבלים ומחברים, סוללות, ספקי כוח , הגנות, מערכות הארקה. חברה המתמחה בייעוץ, תכנון, ייצור ושילוב מערכות משולבות המייצרות, מאחסנות ומספקות אנרגיה ירוקה ממקורות ירוקים כמו שמש, רוח, מים וכדומה. בגד אור אנרגיות נעזור לך, הלקוח שלנו, לאפיין ולקבל את הצרכים שלך על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר שיש לנו.

גד אור אנרגיות מתכננת משלבת, מספקת ומתקינה מערכות אנרגיה סולארית ליישומי חיבור לרשתות, חשמול כפרי, טלקומוניקציה, מערכות אבטחה, השקיה ועוד. מספקת את שירות חימום המים החמים הביתי השלם ביותר למתקנים גדולים כגון בתי מלון, בתי נופש, בתי הורים, אחוזות, דירות עד 10 קומות ומעלה, בתי חולים, בתי מלון, מתקנים צבאיים ומבני ציבור. קולטי שמש שטוחים, אנרגיה תרמית סולארית, רכיבי מים חמים סולאריים, מערכות גג סולאריות, מיכלי אגירה באמייל למים חמים סולאריים וחשמליים, קיבולות מ-30 ליטר עד 300 ליטר.

המלצות על טכנאי דוד שמש במודיעין

דוד השמש מורכב מקולט שמש, בקר, מיכל אגירה עם גוף חימום, משאבה, שסתום כדורי מכני והגנות רבות, כולל הגנה מפני כפור. היחידה שואבת מים מבריכה או מפרץ דרך מסנן לתוך קולטים כדי לחמם אותם. מים אלו מוזרים דרך קולט לחימום או מחוממים על ידי נוזל נגד הקפאה המחומם בקולט שמש.

בעיקרו של דבר, המכשיר משתמש באנרגיה סולארית כדי לחמם מים לבית. קולטי השמש של הדוד פועלים רק עבור דוד המים ולא יספקו את החשמל שמספקת המערכת הפוטו-וולטאית.

במערכות המשתמשות בסוגים אחרים של נוזלי העברת חום (למשל גליקול אנטיפריז) עלולים להיווצר משקעים על פני משטחי מחליפי חום המעבירים חום מקולטי השמש למים הסניטריים, לכן נמליץ לכם על גד אור אנרגיות כמומחים בתחום. נוזלי העברת חום במערכות סולאריות מסוימות מספקים לפעמים גשרים להחלפת אלקטרונים זו. מערכות מים חמים סולאריות המשתמשות בחומר מונע קפיאה (פרופילן גליקול או אתילן גליקול) כנוזל העברת החום יכולות לספק הגנה יעילה מפני הקפאה אם נשמר ריכוז האנטיפריז הנכון.

תיקון דודי שמש במודיעין המשתמשות בנוזלים כמדיום להעברת חום זקוקות להגנה מפני הקפאה באקלים שבהם הטמפרטורות יורדות מתחת ל-42°F (6°C) שני הגורמים העיקריים המשפיעים על הביצועים של מערכות חימום מים סולאריות הממוקמות ומותקנות כהלכה כוללים היווצרות אבנית (במערכות נוזלים או מים) וקורוזיה (במערכות מים ואוויר). מים ביתיים עם תכולת מינרלים גבוהה (או "מים קשים") עלולים להוביל להצטברות או הפחתה של משקעי מינרלים (סידן) במערכות חימום מים סולאריות. פאנלים סולאריים תלויים בשמש, מה שאומר שהם לא יוכלו להפיק כל כך הרבה אנרגיה בימים מעוננים.