מהי דלת?

דלתות הן הכניסה למבנים והיציאה ממבנים. דלתות משמשות גם להרחקת מבקרים לא רצויים, כמו חרקים ובעלי חיים.

דלת היא מחסום נייד שניתן לפתוח כך שאנשים יוכלו לעבור דרכו, או לסגור כך שאנשים לא יוכלו לעבור דרכו. דלתות מגיעות בכל הצורות והגדלים אך רוב הדלתות הן מלבניות.

דלתות הן הדרך הנפוצה ביותר להיכנס לבניין. דלתות לא נועדו רק להרחיק אנשים. הם גם מונעים מהחלק הפנימי של הבניין להתחמם או קר מדי.

ישנם סוגים רבים ושונים של דלתות המשרתות מטרות שונות. לחלק מהדלתות יש מנעולים כדי להרחיק אנשים ולחלק מהדלתות יש מנעולים כדי להחזיק אנשים בפנים.

הדלת יכולה להיות עשויה מחומרים רבים ושונים, כולל זכוכית, מתכת ופלסטיק.

פריצת דלתות – מדריך איך לפרוץ כל דלת בלי להשמיע קול

כל דלת חשופה לפריצה, אך ישנן דלתות פגיעות יותר מאחרות. מאמר זה יראה לכם כיצד לפרוץ לכל דלת מבלי להשמיע קול.

איך פורצים דלת:

– 1) נסה לפתוח את הדלת – אם היא נפתחת, אז קדימה וסגור אותה לאחר שנכנסת. אם הדלת לא נפתחת, המשך לשלב הבא.

– 2) מצא פינה בחדר ועמוד מולה כך שהגב שלך יפנה לקיר – זה יהיה נקודת המסתור שלך למישהו שיפתח את הדלת. אתה יכול גם להתחבא מאחורי רהיטים אם אין פינה פנויה.

– 3) קח משהו כמו כיסא או שרפרף והנח אותו על צד אחד של החלק הפנימי של

הסעיף הבא הוא מדריך כיצד לפרוץ לכל דלת מבלי להשמיע קול.

ישנן דרכים רבות לפרוץ לבית מבלי לעשות רעש. אחת הדרכים הקלות ביותר היא להשתמש בפטיש או בחפץ כבד ולדפוק בדלת. זה ייצור רעש חזק שיעיר את כל מי שנמצא בתוך הבית, מה שאומר שהם יקבלו התראה על נוכחות של פולש. דרך נוספת היא פשוט לדפוק על הדלת, שגם תעשה רעש ותתריע לכל מי שנמצא בבית.

במקום שתי השיטות הברורות הללו, יש כמה דרכים עדינות יותר שבהן פורצים יכולים להשתמש כדי להיכנס לבתים מבלי להישמע. דרך אחת היא שימוש במנעולים או בכרטיסי אשראי על מנת לפתוח מנעולים בשקט ולהימנע מיצירת רעש כלל בזמן הפריצה.

איך אני פורץ דלת?

ישנן דרכים רבות לפרוץ דלת, אך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות סרגל חטטנות. סרגל חטטנות הוא מוט מתכת ארוך עם קצה אחד בעל קצה זוויתי. ניתן לקנות סרגלי חפירה ברוב חנויות לחומרי בניין ולעתים קרובות הם משמשים לפתיחת דלתות תקומות, העברת רהיטים כבדים ומשימות שונות אחרות.

ניתן להשתמש בסרגל לחטט כדי לפרוץ דלת בשתי דרכים שונות:

1) הדרך הראשונה היא על ידי שימוש בקצה הזווית של המוט כדי לתקוע אותו בין הדלת למסגרת שלה. לאחר שתתקע במקומו, השתמש במשקל הגוף שלך או במנוף מהרגליים שלך כדי לדחוף את הקצה הזווית של מוט החקירה עד שפתחת מספיק מקום כדי שתוכל להכניס את ידך פנימה

הדלת היא נקודת הכניסה הנפוצה ביותר לפורצים. זה גם הכי קל לפרוץ אליו.

חלק זה יראה לכם כיצד לפרוץ דלת, וכיצד למנוע פריצות לקרות.

פריצת דלת:

1) לבעוט אותו למטה עם הרגל

2) שימוש במוט או כלי אחר כדי לפתוח את המנעול בכוח

3) שבירת חלון וטיפוס דרכו