זהו הראשון בסדרת מאמרים העוסקים בהפיכת שטח המשרדים המיושן בבית הספר הישן בלב העיר לגן העדן האולטימטיבי.

בעת קישוט דירה או דירה

מרפסות נשקפות לעיתים קרובות, אך כאשר הן מעוטרות כראוי, עיצוב מרפסת קטן יכול להפוך לנווה מדבר מקסים ליהנות בו לאורך כל הקיץ. אל תצפו שהמרפסת שלכם תהיה מלאת אמנות או תבלה שם יותר זמן מאשר עם יקיריכם. אתה יכול לעצב מעקה מדהים למרפסת, לנסות להוסיף לקירות ירוק אופנתי, או לנסות לתלות קיר שנבחרו בקפידה ואלמנטים דקורטיביים אחרים שיכולים לעזור בהתאמה אישית של המרחב החיצוני שלך. העיצובים והרעיונות של המרפסת שלך ישנו את מקומך, אילו שינויים תרצה לראות?

השתמש בנוסחה לעיצוב הסלון למרפסת שלך כדי להבטיח שזה מקום שאתה באמת רוצה לבלות.

אם אתם מחפשים השראה לעיצוב שיפוץ הפטיו או המרפסת שלכם או לבניית מרפסת מעצבים מאפס

ל- Houzz יש מהמעצבים הטובים ביותר, המעצבים והאדריכלים בארץ, כולל דייוויד ריקן, דייוויד הוקני, מייקל קורס ורבים נוספים. אם אתה מוצא עיצוב מרפסת שמעניק לך השראה, שמור אותו כספר רעיונות וצור קשר עם Pro – make – It – קורה לראות איזה סוג של רעיונות עיצוב יש להם לבית שלך. חפש תמונות מרפסת בצבעים וסגנונות שונים והכלל אותם בתוכנית העיצוב שלך. אם אתם מחפשים השראה לשיפוץ במרפסת שלכם או לבניית טרסות מעוצבות או מרפסות מאפס, יש לנו מבחר רחב של עיצובים לבחירה, כולל מגוון סגנונות, צבעים, צורות, גדלים וגדלים שונים של המרפסת.

תוכלו ליצור אווירה חיצונית מסוגננת ונעימה מאוד ולעזור להפוך את המרחב החיצוני שלכם למקום המקסים ביותר בביתכם

עם רעיונות למרפסת נוספים לשנת 2020. לבסוף, ישנם הרבה רעיונות מסוגננים, יפים ודקורטיביים שיכולים שפר את התמונה הכוללת של המרפסת הקטנה שלך. תשכחו מהשראות נפלאות, תוכלו ליהנות בכיף לאסוף רעיונות קטנים יותר לעיצוב המרפסת ולעמוד בקצב עם כולם.

להלן רשימה של סוגים שונים של מרפסות שיעזרו לכם למצוא את מבנה המרפסת המתאים ביותר לביתכם

אם פספסת את שני ההודעות הראשונות, תוכל להסתכל בתוכניות הדירות שלנו ולהציג כאן רעיונות לקירות. אנו ממשיכים בסאגת עיצוב דירות הסטודיו שלנו כאשר אנו מנסים להבין כיצד לעצב מרפסת זעירה. המרפסת השלוחה כבר מעוצבת וניתן לחבר אותה לכל מבנה שקיים עם מבנה כזה, גם אם המרפסת המוקרנת מחייבת התקנה על קיר או מבנה אחר כמו חלון, דלת, אדן חלון או אפילו על התקרה .

חברת המרפסת תכננה והחייתה את רעיונות המרפסת שלה

שיכולים להשתנות במידה רבה בהתאם לעיצוב המרפסת. רבים ממבני המרפסות שתכננו תוכננו על מנת לענות על הצרכים של סוגי וסגנונות בנייה שונים. מכיוון ששיקולים אלה משפיעים על התכנון וההתקנה הסופיים של המרפסת שלכם, עדיף להתייעץ עם בונה מרפסות מקצועי. תגלו שמדי שנה יוצאים עיצובי מרפסות חדשים העומדים בקצב התואם וההיבטים האדריכליים הטובים ביותר.

אתה יכול לשנות ולשפר את המרפסת שלך ככל שתוכל

אבל נסה לעשות את זה טוב יותר עבור עצמך. מרעיונות עיצוב קומפקטיים גדולים למרפסות, תוכלו לקבל השראה מהם כאשר אתם נוקטים באתגר של יצירת מרחב חיצוני יפהפה. ניתן לתלות עששיות מרוקאיות במובנים רבים, מה שהופך את המרפסת שלכם למזמינה ויפה. אם תשימו כסאות, ירק וצמחים על המרפסת שלכם, לא משנה כמה הם זעירים, יש להם פוטנציאל עיצובי רב. הוסף נדנדה דומה למרפסת הגדולה שלך כדי להפוך אותה למושלמת לחגיגות משפחתיות.

ניתן לצלם פרפר ולהפוך אותו לעיצוב מרפסת או לעיצוב למסלול. שלא לשכוח את התאורה, שיוצרת אווירה מזמינה לבניית מרפסות קטנות. אתה באמת יכול להשתמש בתאורת מרפסת כדרך לקשט את המרפסת שלך עד הסוף.

אם אתם מחפשים רעיון קונקרטי יותר, נסו מחרוזת אורות על מעקה המרפסת שלכם. נרות מגיעים במגוון טיפים לקישוט שתוכלו באמת להשתמש בהם כדי להפוך את המרפסת שלכם באמת לשלכם.

תלוי במיומנות ועיצוב הבית שלך

גינת מרפסת היא העיצוב המושלם לכל בית איתו. מי שיש לו מרפסת גג או אפילו מרפסת גדולה יכול לעשות הכל כדי ליצור גן פרטי מקסים כזה. צמחים אלה הופכים את המרפסת שלכם לנוחה מאוד ומהווים תענוג אמיתי ומושלמים בכדי לגרום למעקה המרפסת הקטן שלכם להיראות טוב. תוכלו ליהנות עם זה על ידי הרכבת מרפסות וגינות קטנות משלכם.