סטודיו לאירועים, אחד הארגונים הגדולים בעולם לצילום חתונות בשידור חי, הודיע כי הוא ממוקם בסידני, אוסטרליה. הייתי כאן מאז שצילמתי את החתונה הראשונה שלי לפני 11 שנים ומאז צילמתי חתונות בכל רחבי אירופה. היום אנו מודיעים כי סטודיו לאירועים יספק סטודיו מלא להפקת אירועים חיים לחתונות ואירועים אחרים באוסטרליה ובארצות הברית.

הוא משולב במלואו עם מיקרון ותומך בעמוד השדרה Ross Carbonite Ultra Ultrix, המבוסס על הטכנולוגיה האלחוטית המהירה והמתקדמת ביותר בעולם, רוחב פס גבוה וטכנולוגיה אלחוטית מהירה ביותר. הוא מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר עם ביצועים גבוהים לעיבוד שמע, וידאו ושמע ומשלב קישורי אינטרקום מרוחקים מבוססי ענן כדי לתקשר בזמן אמת עם מיקומים ועובדים מרוחקים ברחבי העולם.

אני נוטה לצלם באור יום, אך בתנאי אור קשים בדרך כלל יש לי את ה- 580ex. הגוף העיקרי הוא Canon 5D Mark IV, ויש לי Canon 4D Mk II, Canon 3D MK II ו- Canon 1D Mk II, ו- s Canon 7D, s 5 D Mark III ו- s 5d Mark II.
כדי לקרוא עוד בנושא של סטודיו לאירועים ביד אליהו וסטודיו לאירועים מומלץ לבדוק כאן: yadeliyahu.net

השנייה היא שלב XR, המאפשר מגוון רחב של אפקטים מיוחדים ומגוון של תנאי תאורה שונים, שכולם אפשריים. מוטות LED, המציגים דפוסי תמונה ויכולים לייצר עיוות מנסרה אופטי, דורשים, כמו פרקטלים, להדגיש את האפקט המיוחד.

למידע מהיר על האירוע אנא צרו איתנו קשר בכדי שנוכל לספק לכם הצעת מחיר והצעה בהתאמה אישית. תוכלו גם לתכנן סיור במשרד אירוע סטודיו בסן פרנסיסקו, קליפורניה למידע נוסף.

אם תחליט שהמקום שלך אינו יכול לספק תמיכה טכנית

חפש חברת AV שמיקדה את שירותיה גם באירועים וירטואליים יותר – או SP חברת ייצור ממוזגת שיכולה לעזור. אנו מציעים גם תמיכה בהפקה וכדאי לשאול אם אנו יכולים לעזור לך להשתמש בסטודיו שלנו או לעבוד עם ספק טכנולוגי לאירועים וירטואליים כדי להמליץ על שותף. כך או כך, עליכם להיות בטוחים שהפלטפורמה שתבחרו משתלבת היטב עם אולפן ההפקה שלכם. עם זאת, הנה כמה טיפים כיצד להעלות את הכישורים שהסטודיו שלנו מציע לשלב הבא. אנו נשתמש בזה כהזדמנות לחשוב כיצד ניתן להשתמש ב- Studio Studio על ידי מודלים של מסדי נתונים וכיצד קבוצות ומחלקות ארגוניות יכולות להשתמש בו. אנו יכולים להציג צלב חוזר לדרישות הטכניות, כמו גם הצגות חוזרות למשימות פיתוח עסקי ושיווק.

זה גם רעיון טוב שיהיה מישהו בצוות שלך שמכיר כיצד מגובים אירועים ומה יעבוד. אם אתה זקוק לתמיכה ואין לך גישה למקום שיכול להציע אותו, זה יכול להיות הרעיון הטוב ביותר לחפש מקום אחר שיכול להציע תמיכה.

דבר נוסף שיש לזכור

הוא שכאשר מארגנים אירוע היברידי, ייתכן שתזדקק לעוד יותר ידיים כדי לארגן אותו. באירוע הווירטואלי של הפסגה המהפכנית ההיברידית, מנכ"ל צוות ניהול האירועים ציין בפסגה כי יהיה מכריע עבור המתכננים לעבוד על אירועים היברידיים בשידור חי ובווירטואלי, ללא תלות במפיקים, עם מפיקים שונים.

פירוש הדבר להכיר את החלל ולהיות מספיק נוח

כדי לקבל מושג טוב מה אפשרי ומציאותי לנוכח התקציב. זה לא אומר שעליך ללמוד כיצד להפיק אירוע שלם, אך ייתכן שאתה רגיל להתמודד עם ספקי AV, ספקי Wi-Fi מקומיים וכו 'אם אתה מתחרה עם קהל שזלול תוכן מקוון כמו מגפה. ומציג משחק נרטיבי, יתכן שתזדקק לכישורים אחרים כנראה שמעולם לא שקלת זאת. תבהיר את הצרכים שלך מההתחלה – שלב את הצרכים הללו בתכנית האב שלך כדי לאפשר למקומות פוטנציאליים לדעת שאתה צריך לתת להם את הכלים כדי להפיק את המרב ממנה.

עם למעלה מ 20 שנות ניסיון

אני יכול להבטיח שהצוות שלך מצויד בציוד תאורה איכותי ומוכן לכל אירוע. פרס Ibring – צלמי אופנה ופרסום עטורי פרסים שמציגים אירועים איתי ובעלי ניסיון של למעלה מ -20 שנה בתעשייה. אני בטוח שיהיו להם את כל התאורה, הציוד והצורה העליונה.