כשמדובר בשיטות להסרת שיער, מרבית הנשים חשות צורך לבחור בין שעווה כואבת או גילוח מדי יום. בין אם זה גילוח, שעווה, תפירה או טכנולוגיה חדשה, יש כל כך הרבה אפשרויות להחליט מה מתאים לך יכול להיות מכריע. ישנן מגוון שיטות להסרת שיער לנשים, החל מגילוח פשוט וזול וכלה באפשרויות מסובכות ויקרות יותר כמו שעווה וחוטים.

יש נשים שמשתמשות רק בשיטה אחת להסרת שיער בגוף

בעוד שאחרות משתמשות בכמה שיטות להסרת שיער, תלוי בתדירות שבה הן מתגלחות והאם הן רוצות להסיר שיער או לא. אם אתה מישהו שמרגיז במיוחד כמה שעווה כואבת, הגיע הזמן לשקול אפשרויות אחרות להסרת שיער. חלק מהאפשרויות שנחשבות לנפוצות יותר מגילוח או שעווה הן: אם אתה רוצה סגנון להסרת שיער שמשנה את הרגליים, קו הביקיני או בתי השחי, ישנן אפשרויות שעליך לשקול.

בסופו של דבר

הסרת שיער בלייזר יכולה להיות שיטה יעילה להפחתת כמות שיער גוף לא רצויה, אך עליך לשקול את היתרונות מול הזמן והעלות. אפשרות אחת היא לקנות ערכת הסרת שיער בלייזר בבית אם אתם רוצים שליטה רבה יותר בכמות השיער שהוסרה ובאיכות התוצאות.

שעווה

היא השיטה המועדפת להסרת שיער ושומרת על צמיחת שיער על ידי הסרת שיער תוך שמירה על עור חלק כמשי, יותר משיטות רבות אחרות. רצועות שעווה, מותג טיפוח מהימן שקיים מראשית שנות התשעים, אינן דורשות שום הכנה. אין צורך בהסרת שיער בשעווה, שיכולה להיות קשה על העור, אך ישנם יתרונות רבים כאשר גדלים, כגון הסרת שיער יעילה יותר ללא שעווה, שיכולה להיות שעווה.

המשיכה לגידול היא בעור חלק שנמשך הרבה יותר זמן מגילוח, אבל איך אתה מוצא את הטוב ביותר לעור שלך? קרמים להסרת שיער הם הצורה היחידה של הסרת שיער לנשים מאז שגילט פיתחה את מכונת הגילוח הראשונה לנשים בשנת 1915.

פירוש הדבר שאתה נותר לנפנך ונאלץ להניח הנחות לגבי אופן פעולת שיער פנים נשים

כולל הסרת שיער באותה גילוח בה אתה משתמש כדי לגלח את הרגליים. אם את אישה שמעוניינת להיפטר משיער לא רצוי בשוק, את צריכה למצוא את השיטה הטובה ביותר להסרת שיער לגופך, אומר בלונדין. עם זאת, לפני שתפנה לסכין גילוח, דרמפליין או כל סוג אחר של קרם גילוח או קרם לבחירה, עלינו לדעת את היתרונות והחסרונות של כל שיטת הסרת שיער לפני שנשתמש בו על הפנים. מכיוון שמטעי דרמה אינם מסירים שיער בשורש, יתכן שהם אינם הדרך "הטובה ביותר" להסיר שיער פנים.

קרמים מורידים הם הדרך השנייה להסיר שיער ביקיני ודומים לגילוח במהירות ובקלות

השחלה מומלצת כשיטה להסרת שיער באזורים קטנים, אך אין אפשרות להסיר שיער גוף. לגבות ולנשים שרוצות להסיר שיער פנים לא רצוי אחר, השחלה עשויה להיות טובה יותר ממטעי דרמה כדי להסיר שיער בשורש השיער של הפנים. עם זאת, זה לא 'טוב' יותר עבור שאר הגוף, לדברי בלונדין, מכיוון שהוא לא יעיל כל כך.

הסרת שיער בלייזר

היא שיטה ארוכת טווח הרבה יותר, לכן כדאי לשקול אותה אם יש שיער שאתה רוצה, אך זכור כי זה משהו שאתה צריך לעשות כל יום מכיוון שלא תוכל להסיר אותו את השיער בצורה יעילה כמעט עם מכונת גילוח כמו שזה היה אם היית מקבל הסרת שיער בפנים מקצועית.

משאבת מסיר שיער ג'ל קרם

היא קרם הפילינג המספק תוצאות מהירות בהסרת שיער מתחת לבית השחי. קרמים מהשורה הראשונה שמתאימים לנשים בקניות באמזון כוללים קרם טופרייטינג, קרם טרטר וקרם טופרייטינג. אם בדרך כלל את חוששת להפוך לגברת מזוקנת וללכת לסלון להסרת שיער, אז הסתכל בקרם הסרת שיער ג'ל קרם לגברים ובמשאבת הסרת שיער ג'ל קרם לבנות.

אם אתה מעוניין להסיר שיער פנים לא רצוי לנצח

אז הסרת שיער בלייזר היא הדרך הקלה, המהירה וללא כאבים. אם השיער שלך בהיר ומטושטש, אתה יכול לייזר אותו בבית או בסלון אם הוא בהיר יותר. יש אנשים שרוצים להסיר שיער קבוע וזה בסלון שלהם בבית.

תשכחו מחיידקי הדיאר, ישנן דרכים רבות אחרות להסרת שיער בלייזר לנשים, כמו סלון לייזר, לייזר ביתי והסרת לייזר בלייזר.

שעווה היא למעשה מריטה המונית וכוללת מריחת שעווה חמה או קרה על השיער – על העור והסרת השעווה המוקשחת מהשיער המוטבע. שיטות השעווה כוללות מריחת שילוב של שעווה חמה וקרה על העור ואז הסרתו במהירות על ידי משיכת השיער.