למנעולי דלתות עליכם לוודא כי המנעול מותקן כראוי וכי תבחרו את המנעול המתאים לסוג הדלת שלכם.

החלפת מנעול לדלת פירושה הסרת המנעול הקיים מהדלת ואז התקנת מנעול חדש במקומו

כאשר אתה עובר לבית חדש בחיפה והקריות או מחליף מנעול שחוק בביתך, אופן התקנת המנעול הוא המפתח לביטחונך. החלפת מנעולים היא פשוטה יחסית, כאשר מנעולן מסיר את המנעולים לחלוטין ומחליף אותם במנעולים חדשים. כשאתה מחליף מנעול, מנעולן בחיפה מסיר את המנעול הישן ואביזרי הדלת ומחליף אותם באבזור החדש.

בקשו ממנעולן מקצועי מחיפה והקריות לבוא לחיזוק דלת שאינה זקוקה להחלפה, ואז בקשו מהם לבחון את החלון. אם יש לך מפתח שבור במנעול או אם צריך להחליף את כל הדלת, שירות מפתח יכול לעזור.
למידע נוסף אודות מנעולנים בקריות כדאי להעיף מבט ב- manulan-israel.co.il

גם אם אתם חושבים שהחלפת המנעול כנראה תוזיל את העלויות

מומלץ להתקשר למומחה מנעולים מחיפה. לפני שמחליפים את המנעול ומזמינים מנעולן מקצועי מהקריות, עליכם לבדוק גם את איכות המנעולים ואיכותם. כאשר אתה מגדיר אותם, הם מנתחים את צרכי האבטחה שלך, בוחרים את המנעולים, התפסים וידיות הדלת הטובים ביותר לדלת המדוברת ומתקינים אותם כראוי. מנעולנים מאומנים היטב ובעלי ציוד מקצועי, ולכן רצוי שיהיו לכם הכלים המתאימים למשימה זו כדי להגביר את האבטחה בבית.

אם אתה צריך לתקן את זה בעצמך

הרבה יותר זול להסיר את החומרה ולקחת אותה לשירות מפתח מאשר להכניס אותה, כך שכמעט אף פעם אין עלות להחזרת המנעול. אם יש לך מנעול שעבר מניפולציה, כמו מנעול שבור על הדלת שלך, עדיף שתתקרב קודם יותר כדי להתקין אותו ולקבל תחליף. העלות של ערכת מנעולים חדשה יכולה להגיע עד 1000 שח במחיר הסופי, אך בדרך כלל זה לא כל כך הרבה.

אם אתם מתכננים להחליף את מנעול הדלת מכל אחת מעשר הסיבות הללו

חשוב לשקול התאמת מנעול מפתח עם מנעול בריח פגום כמו זה שהוזכר לעיל. אם אתה יכול להיכנס ולצאת, החלף את אחד הברגים המתים במנעול אם אתה מאבד את המפתח שלך. אתה יכול גם להחליף מנעול סתום אם הוא גרם לסדק או קו שיער, כמו גם מנעול שבור בדלת הכניסה שלך או בדלת האחורית שלך. למידע נוסף אודות מפתחות שאינם פועלים במנעולים, עיין בסעיף המכונה "תיקון מנעולי מפתחות".

 שוקל להחליף את אחד ממנעולי הדלתות בבית שלך בחיפה והקריות

ישנן מספר דרכים להשיג זאת, אז המשך לקרוא. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להכיר את היסודות של אבטחת הדלת, ואתה לא יכול לערער את כישוריך על ידי הכרה שאין לך מומחה אבטחה שיחליף את נעילת דלת הכניסה שלך. אם אתם מחפשים מנעול העונה על צרכיכם, כדאי למצוא את המנעולים הטובים ביותר לביתכם ואת תכונות האבטחה החשובות ביותר של מנעולי הדלת שלכם. השתמש בטיפים אלה כדי להגדיל את מנעולי דלת הכניסה, מכיוון שהם אחד מתכונות האבטחה החשובות ביותר בכל בית.

אם אתה צריך להחליף או לנעול מחדש את המנעול שלך

שירותי מפתח פרטיים הם בחירה טובה, ומחיריהם מאפשרים ללקוחות לקנות את המנעולים הטובים ביותר לביתם ממקור אחד. אם אתה צריך להחליף את מנעול דלת הכניסה שלך, מנעולן בחיפה הוא השותף הנכון, מכיוון שהוא מציע מבחר רחב של מנעולים ומגוון אפשרויות.

שים לב שכשאתה מחליף את המנעול שלך

שירות המנעולנים אמור לספק לך לפחות כמה מנעולים עם מפתחות תואמים. אם יש לך מנעולים עם מפתחות, כדאי לשקול גם את מנעולי הדלת הקדמית וגם את מנעולי הדלת האחורית, אך אם יש לך מפתחות, כדאי שתתחשב קודם כל במנעול דלת הכניסה. שינוי מנעול יכול להיות זול יותר מפענוחו, מכיוון שאתה מאבד את המפתח למנעול ושירות מפתח לא יכול לפענח אותו באמצעות המפתח שלך. כך שלמרות שמפתח שפותח דלת או מנעול הוא מעט יקר יותר לנוחות, עדיין זול יותר לפתוח את הדלת מאשר לדלת ללא מפתח. המשמעות היא שאם אי פעם איבדתי את המפתח שלי, עלי רק להחליף את אחד המפתחות שלי – ולכן יש לי רק מפתח אחד.

כאשר מחליפים את המנעול בדלת חדשה

 

יהיה עליכם לנקוט צעד נוסף כדי למדוד את הדלת ולמצוא מנעול מתאים לפני כן. בדוק אם יש לך מנעול אלקטרוני לדלת ומפתח לצלינדר הנעילה, ואם כן, האם הידית החיצונית עובדת, האם המפתח שימש לשימוש בו או שמא לחצת על כפתור הסגירה הפנימי. אם שירות מנעולן בחיפה החלף את חלקי המנעולן שלך, הוא משנה את מנגנון הנעילה המכני כך שהמפתח הישן כבר לא יפתח את הדלתות.