Good Studio הוא סטודיו שמספק בין היתר שירותי הפקת סרטון תלת-מימד ברמה גבוהה המאפשרת לללקוח לקבל מוצר של  סרטי אנימציה תלת-ממדיים לכל מטרה. האנימציות, תנועות וגרפיקה באיכות גבוהה וניתן להשתמש בהם בפךטפורמות שונות, בערוצי טלוויזיה ובפלטפורמות אינטרנט.

הזמן הממוצע ליצירת סרטון דו-ממדי הוא שלושה שבועות, ואילו הפקת וידאו בתלת-ממד אורכת כשמונה עד עשרה שבועות. בדרך כלל הוא מורכב מהשלבים הבאים ונתמך על ידי מגוון רחב של כלים, כגון Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ו- Adobe Inkscape.

אם אתה רוצה לעשות יותר מאשר רק ליצור משחק, או אם אתה באמת רוצה ללמוד דרכים ליצירת תלת מימד יכול לעשות, תן לפלייליסט הדרכה זה שעון. אם עברתם את יסודות עריכת הווידאו, עליכם לבדוק את המדריך הנפלא הזה לעריכת וידאו לבלנדר.

ישנן שלוש שיטות בסיסיות שניתן להשתמש בהן ליצירת מודל תלת ממדי

וכל אמן תלת מימד צריך להבין כיצד יוצרים מודלים אלה עם כל אחת מהטכניקות הללו. ישנן דרכים רבות ושונות ליצור מודלים בבלנדר, כגון דוגמנות תלת מימד, דוגמנות תלת מימד, ודוגמנות תלת מימד. כדי לעזור לך ליצור רמות בצורה מותאמת ויעילה, מדריך זה ייתן לך את כל המיומנויות הדרושות לך כדי ליצור תוכן עם תערובות, כמו גם שימוש במודלים האישיים בטכניקה. שירות עיצוב דגם תלת מימד יכול להשתמש בטכניקה אחת או יותר יחד כדי ליצור את האובייקט הרצוי לעומק הפרטים הנדרש למשחק. אתה יכול גם להשתמש בדגמי המוצר 3ds Max כקלט ליצירת מוצרים, קטעי וידאו ותצלומים, אך ישנן מספר אפשרויות אחרות להשתמש בהם כקלט לתוכן שלך, בין אם זה קטעי וידאו או צילומים.

בקורס זה ובסדרת ההכשרה שלנו

התלמידים יכולים לרכוש את המיומנויות הדרושות לשיפור כישוריהם באנימציה תלת ממדית, עיצוב אנימציה והפקת אנימציה. בקורסים שלנו תלמד כיצד ליצור אנימציות ברמה גבוהה, אנימציות משחקי וידאו ותכנים אחרים מאפס. התחל באחת מעריכות ההנפשה התלת-ממדית הרבות הקיימות, כולל סיבובי אנימציה דו-ממדיים ותלת-ממדיים, נסה את כולם, בחר את המתאים לך ביותר וצור את מדריכי הווידאו והסרטונים המרתקים ביותר. הצטרף לקהילה שלנו כדי לשתף את עבודותיך עם אנימטורים אחרים ולנסות זאת בעצמך.

נחקור גם כיצד לתפעל אנימציות באמצעות התאמות

שכבות ומסננים, כיצד ליצור תנועות מורכבות עם אנימציות שכבות, ואפילו כיצד ליצור אפקטים למראה אורגני. התחלה מצוינת היא מדריך אנימציה בתלת מימד, כמו בסרטון למטה, אך רוב האנשים שוכחים את עולם התלת מימד. מורים מקצועיים והדרכות בפורמט ארוך מציעים גישה טובה יותר להכניס אותך, אז תסתכל.

מדריך זה יעזור לכם לבחור את תוכנת האנימציה הטובה ביותר שתוכלו להשתמש בה

בין אם אתם אנשים יצירתיים המחפשים סרטון הסבר מונפש פשוט ובין אם בעל עסק המחפש סרטוני הסבר פשוטים. אם אתה מעוניין לעשות את הצעד הבא לקראת אנימציה בתלת מימד, המדריך הגדול למטה יראה לך את הדרך הנכונה. הדרכה זו מיועדת למי שיש לו ניסיון עם בלנדר ורוצה ליצור סרטון באיכות גבוהה עבור המשחק שלהם או כישורי המשחק שלהם. זה מתחיל כשאתה פשוט משתמש ביסודות זה עכשיו כדי להפוך את המשחק והאמנות שלך, אבל זו נקודת התחלה נהדרת עבור כל מי שיש לו ניסיון בזה.

אם ברצונך להשתמש במצלמת תלת מימד כמכשיר שני עם תכונות תלת מימד

או אם אתה רק רוצה לצלם בתלת מימד עם עדשה אופציונלית, ישנם מספר דגמים שיש לקחת בחשבון. אם אתם מחפשים מצלמת דו מימד עם אפשרות להשתמש במצלמת סוני תלת מימד או מצלמת וידאו, ישנן כמה אפשרויות שיש לקחת בחשבון. אחת האפשרויות הטובות ביותר היא סוני וגאס פרו 11, המסייעת לכם לנצל באופן מלא את איכות התמונה הגבוהה האפשרית עם MVC, בין אם ברצונכם לערוך סרטון תלת-ממדי או M VC או להשתמש בו כמכשיר שני לפונקציות תלת-ממדיות. . אמנם יש מגוון רחב של מצלמות וידיאו תלת-ממדיות ו- HD שמצלמות בעיקר ב- 2D, אך מאפשרות גם צילום 3C עם עדשות אופציונליות, אך לפנסוניק יש כמה חלופות שכדאי לקחת בחשבון, כמו למשל Panasonic Lumix HD-1.

אם אתה פשוט הולך להשתמש במצלמת וידיאו תלת-ממדית

כדי ליצור קטעי וידאו דמויי אנאגליף שתוכלו לצפות בהם באינטרנט באמצעות משקפיים אדומים וציאניים, אינכם זקוקים להרבה יותר מ- Vivitar DVR 790HD. אם אתם מתכננים לצפות בווידיאו תלת-ממדי רב עם 3 DHDTV תואם לחלוטין, עליכם להשקיע קצת יותר בכדי שניתן יהיה לחבר אותו ישירות לטלוויזיה הדו-ממדית שלכם באמצעות כבל HDMI. ברגע שיש לך את 3Ds HDtv שלך, אתה צריך להשתמש בו להקלטה לפורמטים AVCHD, MVC או MP4.

 
לעוד מידע על טיפים ליצירת סרטון תלת מימד ברמה גבוה מומלץ לבקר ב- goodstudio.co.il