השכרת ציוד לאירועים בשרון אנו מצוידים בכדי לענות על צרכיהם של אנשים הזקוקים לאירוח למגוון סוגי אירועים. שמונה חדרי האירועים העיקריים יכולים להכיל מגוון רחב של אירועים כגון חתונות, ארוחות צהריים, שיעורי כושר, הופעות ועוד. עידנ'ס שומרת לעצמה את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי, להשתמש בהשכרות מהמתקנים שלה.

עידנ'ס מספקים ללקוחותינו מגוון ציוד כולל שולחנות

כיסאות, מסכים, מקרנים, מיקרופונים וציוד קול ותאורה אחר. השכרת אוהלים בשרון, מסגרות אוהלים, אוהלים, מבחר רחב של כסאות, כלי אוכל, כלי בר, ציוד קייטרינג, רחבת ריקודים, במה ותאורה. גלו את המבחר הרחב שלנו של אוהלים, מפות, ועוד..

השכרת אוהלים בשרון

עידנ'ס מספקת הצעות מחיר מלאות בזמן ושמחה לקבוע פגישה איתך למסיבות מקומיות, סיום לימוד ואוהלים לכל אירוע, הציוד שלנו לאוהלים ולשכירת מסיבות יעשיר את הסביבה המהנה והנוחה של האירוע שלכם. השכרת המסיבות שלנו מורכבת גם מאטרקציות לילדים במידת הצורך כמו מתנפחים, מגלשות מים, שולחנות, כסאות, אוהלי משחקים, ופריטים רבים אחרים לחתונה שלכם, אירוע, מסיבת משפט וכו '

השכרת חבילות ציוד הכוללת אוהלים

שולחנות, כסאות, קייטרינג ציוד, תפאורות פרחי משי, וילונות מיוחדים, וילונות, פמוטים, עמודי קשת, מרכזי נרות, הגדרות אגרטלים וכו 'כאשר החצר שלכם מוכנה למסיבה שלכם, כדאי לכם לבקר בהשכרת הדשא והגינה שלנו. אנו שוכרים גם ציוד קייטרינג כגון , כלי אוכל וגריל למסיבות ואירועים מיוחדים בכל הגדלים.

עידנ'ס השכרת ציוד לאירועים בשרון

יש לנו השכרת ציד למסיבות המספקת ציוד לאירועים בכל גודל, כולל אירועי חברה גדולים. יש מבחר טוב של הציוד והריהוט המודרניים והמטופחים ביותר להוספת זוהר וזוהר לאירוע שלכם. יש לנו מלאי עצום של שילובי מגלשות מים וקורסי מכשולים להשכרה.

אנו החברה שלך בכל הנוגע להשכרת אירועים באיכות גבוהה ובמחירים תחרותיים. אנו מציעים מימון, שירותי סלולר ומבחר עצום של ציוד להשכרה. בעת השכרת אירועים, אנו מתמקדים בשירות ממדרגה ראשונה, כך שתוכל להתרכז בכיף שלך.

למידע נוסף על הפעילויות שלנו ודפדף במבחר הרחב שלנו של השכרת אירועים

אנו יוצרים איתם חוזה. עלות השכרת המקום שלנו תלויה במיקום הרצוי, בזמן הנדרש ובציוד הנדרש בתקופה זו של השנה. אם אתם דורשים השכרת אירועים, אנחנו לא יכולים לספק לכם רק את הציוד לחתונה או לאירוע שאתם צריכים לאירוע היפה שלכם, אלא גם להעניק לכם את המומחיות והמקצועיות שאנו מתגאים בהם.

השכרת ציוד למסיבות בשרון

היא דרך נוחה לתבל את האירוע שלך. מציעה שירות השכרת אירועים להצהרה זוהרת באירועים שלכם. בשרון, , השכרת מסיבות היא אופציה מצוינת לאירועים ואירועים גדולים הדורשים פריטים שקשה למצוא.

בישראל ישנן עשרות חברות המשכירות ציוד

חברת עידנ'ס היא העסק וותיק המקומי שלכם המשכיר ציוד וכלים. כבר 15 שנה, 

השימוש הגובר בציוד כזה הוביל לכך שתעשיית ההשכרה מציעה מגלשות מתנפחות, מסלולי מכשולים ומשחקים. משחקי מבוגרים הם מגמה הולכת וגדלה [9] והשכרת טירות קפיצות הופכת פופולרית יותר ויותר בחתונות.

אנו מברכים על ההזדמנות לארח את האירוע המיוחד שלך. אם ילדכם רוצה טירת קופצנים למסיבת יום ההולדת החמישית שלו, יתכן שהוא אובד עצות למצוא אותה.