עורכי דין המנסחים הסכמי ממון מחייבים יכולים לספק ייעוץ משפטי עצמאי לגבי ההשלכות, היתרונות והחסרונות של הסכמים אלה, אך עורכי דין המנסחים חוזים ללקוחות או לגורמים אחרים צריכים לפנות לייעוץ מעורך דין או משרד עורכי דין.

הסכם ממון מחייב

המכונה גם הסכם לפני נישואין, הוא נושא רגיש שעל זוגות לדון בו לפני שהם מתחתנים. אם אתה שוקל או עומד להינשא למישהו שאינו עומד בדרישות מערכת היחסים (לדוגמה, חייתם יחד לפחות שנתיים (2)) והחוזה שלכם מכוסה בדף ספציפי של ה- FL. נראה כי הוא הנפוץ ביותר, אז יש לערוך הסכם ממון מחייב בהתאם לשני סעיפים אלה של חוק פלורידה. אם לאחד הצדדים הנכנסים לנישואין יש נכסים ניכרים והוא מצפה להסתפק בכסף לא מבוטל לאחר החתונה, הרי שברור לערוך הסכם טרום נישואין.

הסכם ממון לפני כריתת נישואין או מערכת יחסים מגדיר את הנכסים והמשאבים הכספיים שאיתם כל צד צריך להתמודד במקרה של התמוטטות הנישואין / מערכת היחסים

אחת הסיבות לכך שאנשים בעלי אמצעים צנועים רוצים הסדר כזה היא להחליט מראש אילו נכסים יצטברו במהלך הנישואין וכיצד להתמודד עם תיקי גירושין כאשר בן הזוג הראשון ימות. הסכם ממון כתוב היטב, שנערך על ידי שני הצדדים ובהתייחסות ראויה בין הצדדים, הכרחי על מנת לאפשר לזוג להיכנס למערכת יחסים מתוך ידיעה כי לא יצטרכו להילחם על חלוקת נכסיהם עם סיום הקשר. .
למידע מורחב אודות הסכם ממון לפני החתונה למה זה חשוב באפשרותך להעיף מבט ב- notary-heskem-mamon.com

בהתאם לחוק הנישואין 

הסכם לפני נישואין על נכסיו והשלכותיו הכספיות של נישואין קובע את התנאים לבעלות ולניהול של רכוש אישי, קונקרטי וקהילתי לפני החלוקה האפשרית של רכוש זוגי לאחר נישואים מתפרקים. הסכם ממון מחייב משפטית בין הצדדים לפני הנישואין או בין הצדדים במערכת יחסים הופך את הקשר למחייב מבחינה משפטית. על הסכם טרום נישואין להיות חתום על ידי שני הצדדים בעת הנישואין, ללא קשר למדינה או צו רכוש.

אם אחד הצדדים מסרב לחתום לפני הנישואין

על הצד השני לקבל את החוזה לפני הנישואין. הסכם לפני נישואין הוא דבר שעל זוג גרוש להוציא אלפי דולרים בהוצאות משפט ומקצועיות לפני שהם מחליטים להתחתן. אמנם גם קדם-לידה וגם לאחר לידה לאחר גירושין הוכיחו את תוקפן ואכיפה, אך חלק מהמומחים טוענים כי ההקמה הקלה יותר מהלידה מאחר שהם מורכבים מהנכסים המשולבים של בני הזוג.

הסכם לפני נישואין מחייב את בני הזוג לדון בכספים

חשוב לפני הנישואין ומספק לכל צד גילוי מלא של התיק הפיננסי של בן / בת זוגו לעתיד. הוא תורם להגנה על רכושם של בני הזוג ומבטיח כי הם לא יהפכו לרכוש משותף או יפריעו בשום אופן. עם הסכם לפני נישואין , אתה קובע כיצד תנהל את הרכוש לאחר הנישואין לאחר סיום הנישואין ולפני גירושין.

חוזה לפני נישואין

חוזה זוגי או חוזה לפני הנישואין, הנקרא גם חוזה לפני נישואים. חוזה כתוב שנחתם בין זוג לפני נישואין או שותפות אזרחית ומאפשר לבני הזוג לבחור ולשלוט ברבות מהזכויות המשפטיות שהם מקבלים לאחר הנישואין, ללא קשר למה שקרה לאחר סיום הנישואין, בין אם כתוצאה ממוות או מגירושין. קדם -לידה (המכונה גם קדם -חוזה או חוזה כתוב) הוא ההסכם בכתב בין זוג מאורס, המפרט את זכויותיו וחובותיו ביחס לנכסים וחובות לפני נישואין במידה ומשהו יקרה במהלך הנישואין או יסתיים בגירושין או במוות. זהו "קדימה" המכילה רשימה קצרה של נכסים שבבעלות כל אדם, יש לו חובות וקובעת את זכויות הקניין שלו לאחר הנישואין.

בגילוי הכספי הנדרש על פי חוק 

כדי לוותר על זכויותיו של בן הזוג שנותר בחיים כגון משקי בית, מניות הצבעה בנכסים חופשיים והטבות משפחה, הסכם לפני נישואין נחתם לפני הנישואין. רכישות מפתח הסכם לפני נישואין או לאחר נישואין קובע כיצד זוג יחלק את נכסיו במקרה של פירוק נישואיהם. הסכם לפני נישואין קובע כי כל צד רשאי לשמור על הכסף שהרוויח במהלך הנישואין והרכוש שנרכש במהלך הנישואין – במילים אחרות שלו (שלו) שלו (שלה) והיא (שלה).

אם אינך עושה הסכם לפני נישואין

חוקי המדינה שלך קובעים מי הבעלים של הנכס שרכשת במהלך נישואיך ומה קורה לו לאחר גירושין או מוות. אם זוג לא שוויוני מתחתן ללא חוזה לפני נישואין, חוק המדינה מתערב כדי לקבוע את זכויותיהם בתום הנישואין. הסכמים לפני נישואין "מחייבים להסדיר את החובות של בן הזוג לפני הנישואין בבעלות משותפת לפני ובמהלך הנישואין ושבן זוג לא ישלם חובות עסקיים מכספים משותפים", מוסיף בארי שניידר, RA, עו"ד גירושין ועו"ד בסן פרנסיסקו, קליפורניה. .

או אם נוצרו חובות במהלך הנישואין, הסכם לפני נישואין יכול למנוע זאת. הוא שימושי במיוחד לזוגות חד מיניים בקליפורניה, שם שותפויות ביתיות נותנות רבות מהזכויות והחובות של נישואין לכל אחד מבני הזוג, והסכם טרום שותפות יכול לשרת את אותה מטרה כמו הסכם לפני נישואין. הסכם לפני נישואין יכול לפתור בעיות אלה על ידי קביעת אילו זכויות פיננסיות של הצדדים אינן צריכות להיכנס לחוק המדינה.