ברוך הבא למאסטרקלאס המסחר במטבעות מטבעות שלמים: רוצה לדעת איך להתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ולשכוח את זה? כדי לעזור לך לקבל החלטה טובה יותר לגבי מיטב הקורסים ותוכניות ההכשרה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים, פירטנו ומצאנו את הקורסים והתוכניות הטובים ביותר המלמדים אותך את יסודות הביטקוין, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Earned & מושקעים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. .

קורס זה מכסה את היסודות של ביטקוין

Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Earned & Investing ועוד מטבעות קריפטוגרפיים. קורס זה עוסק ביסודות המסחר בקריפטוגרפים, כיצד לבצע את המסחר הראשון שלך בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים, מהן חילופי מטבעות קריפטוגרפיים וכיצד הם פועלים. כיצד לקנות ולמכור מטבעות קריפטו אדווה ומפתח מוקדם של מטבע זה הוא איך זה עובד ומה זה שווה.

למד את היסודות של שטחי ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים

כולל פיתוח יישומים מבוזרים. העמיק את הבנתך כיצד פועלת טכנולוגיית הבלוקצ'יין הבסיסית על ידי למידה של סחר קריפטו ממומחה לבלוקצ'יין. למד את היסודות של Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Earned & Investing ועוד מטבעות קריפטוגרפיים. למידע נוסף על ההיסטוריה של המסחר בקריפטוגרפים וכיצד הוא עובד במרחב הקריפטוגרפי.

השלב הבא יהיה לדבר על איך להתחיל לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים ואיך זה עובד בחדר המסחר בקריפטו.

Crypto Investing Pro מראה לך כיצד לקנות ולמכור ביטקוין ומטבעות מדור קודם אחרים וכיצד לסחור בהם בבורסות מקוונות כמו Poloniex

זה יעזור לך להבין את הדרכים השונות לקרוא את השוק ואת מגמותיו, ליצור תוכניות מסחר וללמוד כיצד לבצע תוכניות אלה בבורסת ביטקוין. תוכלו ללמוד את יסודות המסחר היומי וכיצד אנו משתמשים בפלטפורמה כמו Coinbase לסחר במטבעות קריפטוגרפיים בבורסה מקוונת כמו Poloniesx. תוכלו לקבל עזרה להיות חלק מהבורסה המובילה של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי הקמת Coinbase לסחר וזיהוי המניות הטובות ביותר העומדות לרשותכם. אם תשכח כמה מונחים מוכרים, נעזור לך להתעדכן בחדשות ובמגמות האחרונות בעולם המסחר בקריפטו.

צפו בדוגמאות חיות של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים ולמדו כיצד להשתלב בהצעות מטבע ראשוניות (ICO) ולשכוח אותן

כאן אנו מראים לך שלב אחר שלב כיצד להקים חשבון הדגמה עם eToro המתווך שלנו. אתה יכול לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במגוון פלטפורמות כגון Coinbase, Poloniex, Bitfinex ובורסות מקוונות אחרות כגון Poloniesx.

אתה יכול להעביר כסף אמיתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין או את'ריום ואז להעביר אותו לבורסה בארה"ב שם תוכל לבצע תשלומים בדולר ארה"ב

במילים אחרות, התחל לסחור ב- BTC או ETH עבור מטבעות אחרים בבורסות כמו Binance או Coinbase Pro. בדרך כלל אתה יוצר חשבון בבורסה, ואם אתה מוכן, נסה לסחור עבור BTC, ETH או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בבורסות אחרות כגון Poloniex.

אם אין לך ידע בקריפטוגרפים ומנסה ללמוד על מסחר במטבעות קריפטוגרפיים

אתה יכול לקחת שיעורים בחינם באקדמיה של Cointelligence. אם אתה מאמין שערך המטבע הקריפטוגרפי יעלה בטווח הארוך ואתה לא רוצה להילחץ ולפעול באופן אקטיבי, סגנון זה מתאים לך. צעד ראשון טוב יכול להיות ללמוד כיצד לקנות ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מאובטחת, אך אם אתה מעוניין להרוויח כסף במהירות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, נסה לסחור ביום קריפטו, סוג של מסחר בו משקיע קונה ומוכר הזמנות בזמן אמת.

היסודות של מטבעות קריפטוגרפיים נותנים לך הבנה כיצד סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים עובדים ומה הם. זה נותן לסטודנטים גישה למגוון קורסים סטנדרטיים המתמקדים בביטקוין ובאת'ריום, כמו גם במטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

קריפטו-ארביטראז 'מסייע לסוחרים לנצל הפרשי מחירים על ידי רכישת מטבע מטבע אחד בבורסה אחת ולמכור אותו מיד לאחר

Cryptoarbitrages ובוטים למסחר מאפשרים לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בבורסות מרובות בו זמנית (למשל, על ידי רכישת BTC במערכת אוטומטית). אם אתה מחזיק ביטקוין ורוצה למכור אותו תמורת את'רום, הבורסות האלה יכולות לעזור לך למצוא מוכר אתריום שיחליף אותך.

לפני שנכנס לסוגי המטבעות הקריפטוגרפיים

כדאי לשים לב שגם בלי תכנות בלוקצ'יין, אתה יכול להרוויח כסף בהשקעה ובמסחר במטבעות קריפטוגרפיים. אחת הדרכים בהן משקיעים יכולים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים היא השקעה בחברות בבורסה שיש להן טכנולוגיות לסחר במטבעות, כמו eToro, המשתמשת בטכנולוגיית בלוקצ'יין הבונה על ביטקוין. עם משקיעי e-Toro, הם יכולים לקנות ולמכור את נכסי הבסיס של ביטקוין ואפילו להעתיק את עסקאות המשקיעים האחרים.

לפני שתסחר במטבעות קריפטוגרפיים

עליך לברר באילו סוגי נכסים אתה רוצה לסחור ובאילו בורסות אתה סומך. לפני שתלמד על מסחר בקריפטו, ודא שיש תקנות מקומיות המסדירות את הבעלות והמסחר בנכסי קריפטו במדינתך. כדי לסחור בבורסת מטבעות חליפין, עליכם לעמוד בכללי KYC במדינות כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד.