קישור אסטרטגי בין הדפים השונים של אתר האינטרנט שלך

הוא דרך מצוינת להגדיל את המהירות שבה מנועי החיפוש גולשים באתר שלך ולעקוב אחר הדפים החשובים ביותר שלך. האופן שבו אתה מארגן את האתר שלך ומקשר את הדפים שלך משפיע על האופן שבו התכנים השונים באתר שלך מוערכים בתגובה לחיפוש.

מנועי חיפוש מסתכלים על הטקסט האמיתי שבו אתה משתמש כדי לקשר בין דפים (מה שנקרא טקסט עוגן). כך שאם אתה משתמש בטקסט תיאורי לקישור דפים באתר שלך, Google תעזור לך לדעת אם מדובר בתרומה של עולם הפינגווינים.
למידע על קידום אתרים ואיך עושים קידום אתרים ניתן לבדוק ב- yeshnoseo.co.il

 

כדי להשתמש באופטימיזציה למנועי חיפוש כדי למשוך יותר אנשים לאתר שלך, הקפד לכתוב כותרת ייחודית וייחודית לכל דף באתר שלך כך שיופיע במנועי החיפוש. התמקדו ברלוונטיות של רכיבי הטקסט בדף, כגון תג כותרת, מטא תיאור, כותרת, תוכן גוף, מילות מפתח ונושאים בהם יחפשו המחפשים. כאשר האתר שלך מופיע בדפי תוצאות חיפוש, גולשי האינטרנט קוראים את הכותרת ואת התיאור כדי ללמוד עוד על האתר שלך לפני שהם מחליטים אם לנסות אותו או לא.

לאחר שהבנת לפי אילו מילות מפתח אתה רוצה לדרג ולמה מצפים המחפשים כשהם מקלידים אותן בגוגל

עליך להקצות אותן לדפים באתר שלך. השתמש במילות מפתח ונושאים בזנב ארוך כדי לקדם כמה מפרטי חיפוש כגון "שטיח יין אדום", "ex9116" ו"מטען סוללות 18V מרומם "בפוסטים בבלוג, שאלות נפוצות ודפי מוצרים. השתמש במילות המפתח הזנב הארוך שלך כדי ליצור פוסטים בבלוג ואתרים המתארים את הנושאים והעמודים הספציפיים שבחרת.

עליך לוודא שהדפים שלך בנויים בצורה המתאימה לכל אדם שמחפש ומדורג לפי מילות המפתח שאתה בוחר. אופטימיזציה של תוכן האתר שלך, תוך התחשבות בגורמים אלה, תעזור לגרום לדפים שלך להיות גבוהים יותר בתוצאות החיפוש.

למרות שזה עשוי להשתנות מנישה לנישה

סביר שגוגל היא השחקן הדומיננטי בתוצאות החיפוש של אתר העסק שלך, לכן רציתי להדגיש כמה מהשיטות המומלצות המתוארות במדריך זה למיקום טוב יותר של האתר שלך. והתוכן שלה במנועי חיפוש אחרים. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא המטרה הסופית להגיע לפסגה על ידי קבלת הדירוג העליון במנועי החיפוש בדף הראשון עבור מילות המפתח המדויקות בהן משתמשים היעד שלך משתמשים.

שיווק תוכן ואסטרטגיית SEO הם חלקים חשובים בפאזל

אך אסטרטגיית SEO היא גם איך התוכן שלך נראה בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP). SEO של דף מכסה את כל מרכיבי ה- SEO באתר שאתה שולט בהם, החל מתגי כותרת ותיאורי מטא המופיעים בתוצאות החיפוש וכלה בתוכן טקסט ומולטימדיה באתר שלך.

מנועי חיפוש כמו גוגל ובינג משתמשים בבוטים

כדי לגלוש בין דפים באינטרנט, לעבור מדף לדף, לאסוף מידע על הדפים ולאנדקס אותם. אם התוכן שלך מפוזר ולא מאורגן, רובוטים למנועי חיפוש יתקשו להוסיף לאינדקס את האתר שלך, לזהות את תחום השיפוט שלך ולהעלות את האתר שלך לדפים אלה. גוגל משתמשת ביותר מ -200 אותות דירוג כדי להחליט איזה תוכן מופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש.

מנועי החיפוש משתמשים במפות אתר

כדי למצוא את התוכן שלך, להבין כיצד הדפים שלך מתחברים ולראות את המבנה הכולל של האתר שלך. יצירת קובץ מפת אתר XML מבטיחה שמנועי החיפוש יגלו דפים חדשים ומעודכנים באתר שלך על ידי רישום כתובות האתרים הרלוונטיות, התוכן העיקרי שלהן והתאריך האחרון. כמו כן תראה את מונחי החיפוש שאנשים משתמשים בפועל כאשר הם מוצאים את האתר שלך, באילו דפים מוצגים תוצאות החיפוש ובאיזו תדירות לוחצים עליהם.

מנועי החיפוש מתעלמים מהרוב המכריע של הקישורים מכיוון שהם נחותים או דואר זבל: קישורים לאתרים חדשים שווים יותר מקישורים חוזרים לאתרים קיימים, קישורים לאתרים אחרים יקרים הרבה יותר מחבורת קישורים לאתר. אתר משלך בדף.

מבנה קוד data21 שאתה מוסיף לדפים שלך מתאר את התוכן שלך למנועי חיפוש

כך שיוכלו להבין מה יש בדפים אלה. שים לב שכתובות אתרים ידידותיות ל- SEO משתמשות במגוון תוכן שאינו קשור, כך שמשתמשים לא צריכים לנחש כיצד הם מצאו את הדף על ידי הסתכלות על כתובת האתר.

ישנן מספר פעולות שונות, החל מדברים פשוטים כמו מחקר וכלול מילות מפתח בתוכן שלך ועד דברים מסובכים יותר הדורשים מעט ידע טכני כגון יצירת מפות אתר XML כך שמנועי החיפוש יוכלו לראות אילו דפים אתה רוצה בתוכן שלך תוצאות חיפוש.

מדריך זה נועד לתאר את ההיבטים החשובים ביותר באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)-מציאת מילות מפתח וביטויים (מילות מפתח) שיוצרות תנועה מתאימה לאתר שלך

להפוך את מנוע החיפוש לאתר ידידותי, בניית קישורים ושיווק האתר שלך ערך ייחודי. אנו יוצרים תוכן על ידי ביצוע חיפושים של מילות מפתח, אופטימיזציה של תמונות למנועי חיפוש ויצירת אסטרטגיות SEO, אך ניתן לקרוא גם על נושאי משנה אחרים תחת מטריית ה- SEO. כאן נדון מדוע מחקר מילות מפתח הוא כה בעל ערך, כמה מבעיות SEO טכניות שמונעות מגוגל ומנועי חיפוש אחרים להבין ולסווג אתרים, ומדוע תוכן נפוץ כל כך.